Ғарышкерлер күні

1"А" сыныбында "12-сәуір Ғарышкерлер күні" тақырыбында сынып сағаты өткізілді.
Сабақтың мақсаттары: - Қоғам игілігі үшін қызмет ету;
- Ғарыш әлеміне деген қызығушылық және танымдық қабілетін арттыру;
- Оқушылардың патриоттық сезімін ояту;

Сегодня в 1 «б» классе прошел классный час посвященный Дню космонавтики. Цели: - систематизировать и расширить представления детей о космонавтике; - расширить словарный запас учащихся; - воспитывать чувство патриотизма.
В космической ракете
С название «Восток»
Он первым на планете Подняться к звёздам смог. Поёт об этом песни Весенняя капель:
Навеки будут вместе
Гагарин и апрель.

Сабақтың тақырыбы: 12 - сәуір Ғарышкерлер күні

Сабақтың мақсаты:
1) XX ғасырдың 2 - шы жартысындағы адам баласының ғарышты игерудегi жетiстіктері, оның ғылыми маңызы жайында бiлiм беру.
2) Жас ұрпақтың патриоттык, отаншылдық сезімін оята отырып, елiн, жерiн, сүюге, курметтеуге тәрбиелеу, ғарышкерлерге деген құрмет сезiмге баулу.
3) Fылыми жаңалықтардың маңызын түсiне бiлу қабілеттерiн дамыту.

3 “А” сыныбында 12 сәуір “Ғарышкерлер күні” тақырыбында сынып сағаты өткізілді. Сабақтың мақсаты: Оқушыларға ғарыш және ғарышкерлер туралы толық түсінік беру, білімдерін одан әрі кеңейту.